Wiertarki bezudarowe, bez udaru

Dobrej jakości wiertarki bezudarowe

Rozglądasz się za wiertarką bezudarową? Posiadamy w ofercie kilka modeli, które powinny spełnić Twoje oczekiwania. Są to wiertarki bezudarowe firmy: Hitachi lub Makita. W ofercie sklepu XBHP znajdziesz zarówno tańsze modele do 400 zł, jak i te droższe, które świetnie sprawdzą się do użytku przemysłowego, komercyjnego. W naszym sklepie zawsze dostosujesz produkt do swoich potrzeb, dzięki czemu nie wyjdziesz z pustymi rękami. Wiertarki bezudarowe, które możesz zakupić w XBHP, to sprawdzone modele i marki, więc nie musisz się martwić o ich wydajność i żywotność.

Czym jest wiertarka bezudarowa - jakie jest jej przeznaczenie?

Przeznaczeniem wiertarki bezudarowej jest praca w tworzywach o lżejszej strukturze. Świetnie nadaje się do pracy w materiałach drewnianych, w miękkich metalach lub innych delikatniejszych tworzywach sztucznych. Zaletą takiej wiertarki jest poręczność oraz niższa waga, więc praca bardziej dokładna, zwłaszcza w większym nakładzie czasowym, będzie dla Ciebie wygodna i nie obciąży Cię fizycznie. Pamiętaj jednak, że wiertarki bezudarowe nie sprawdzą się do pracy w twardych materiałach, w tym przypadku musisz wybrać wiertarkę udarową.

Kiedy wybrać wiertarkę udarową, a kiedy wiertarki bezudarowe?

Wiertarki bezudarowe wybieraj, gdy planujesz wiercenie w delikatnych materiałach. Wiertarkę z udarem koniecznie wybierz, gdy zamierzasz poddać urządzenie pracy, przy dużo twardszych rodzajach materiałów takich jak metal.