Zapaski Kelnerskie

Zapaski kelnerskie polskiej produkcji

W tej kategorii produktowej znajdziesz wyłącznie zapaski polskiej produkcji, marki GQS. Prezentowane zapaski gastronomiczne dostarczamy każdego miesiąca do prywatnych klientów, restauracji zarówno mniejszych, jak i tych uznanych w branży Horeca, a także do hoteli, które posiadają w swoich strukturach część restauracyjną. Nasi odbiorcy bardzo chwalą sobie nasze zapaski kelnerskie doceniając ich wytrzymałość, wykończenie, a także bardzo atrakcyjną cenę. Na rynku dostępne są tańsze zapaski kelnerskie, ale zazwyczaj są to produkty pochodzenia Azjatyckiego. Niestety jakość zapasek produkowanych w Chinach bardzo często jest zdecydowanie niższa, a materiał szybciej podlega uszkodzeniom. Zapaski kelnerskie dostępne w XBHP produkowane są z tkaniny przeznaczonej właśnie dla gastronomii. Oznacza to, że można prać odzież w temperaturze do 90 stopni, a co za tym idzie o wiele łatwiej utrzymać zapaski w czystości, doprać zabrudzenia. Materiał składa się w 65% z poliestru i w 35% z bawełny. Takie połączenie sprawia, że zapaska nie mnie się podczas użytkownika, pracy, a co za tym idzie Twój zespół kelnerów prezentuje się nienagannie. Jednocześnie korzystanie z zapasek gastronomicznych jest bardzo komfortowe. Z tyły znajdują się 2 paski, którymi wiążemy zapaskę w pasie. Klienci stosują 2 techniki wiązania zapasek kelnerskich: z przodu lub z tyłu. Na produkcie znajduje się w środkowej części dodatkowa kieszonka na podręczne rzeczy - w każdym oferowanym produkcie, ale w przypadku zapasek długich, kieszonka doszywana jest z boku. Pozwala to schować notes z długopisem lub mały tablet, który ułatwi zbieranie zamówień Twoim pracownikom.

Zapaska kelnerska z logiem Twojej restauracji

W naszej firmie możesz nie tylko zamówić zapaski kelnerskie, ale także wykonać na nich znakowanie, czyli naniesienie loga Twojej restauracji lub hotelu. Taką usługę realizujemy przy zamówieniach na minimum 15 szt. Przy mniejszej ilości znakowanie nie jest możliwe. Jeśli jednak planujesz zamówienie o takiej ilości, to możesz do nas napisać na miał: kontakt@xbhp.pl i przesłać logo. Nasz kierownik haftu przygotuje dla Ciebie szczegółową ofertę na realizację zapasek kelnerskich z logo. Realizujemy 2 metody znakowania:

  • haft komputerowy
  • nadruk

Nadruk jest tańszą opcją, ale jednocześnie mniej wytrzymałą. co przy częstym praniu zapasek może być dość istotne. Niestety niekiedy może to być jedyna opcja, ponieważ logo posiadające drobne elementy w swojej strukturze nie jest możliwe do haftu. Przechodząc płynnie do haftu - jest to najpopularniejsza forma znakowania w gastronomii. Głównie z uwagi na wytrzymałość. Jest jednak nieco droższa z uwagi na proces produkcji takich zapasek kelnerskich z logiem. Jeśli masz wątpliwości, pytania lub chciałbyś wycenić zapaski z haftem, to napisz do nas. Zajmiemy się tym.

Jakie zapaski kelnerskie powinnam wybrać dla kelnerów?

W naszej ofercie występują 3 modele zapasek:

  • Krótkie - 45 x 70 cm
  • Średnie - 60 x 70 cm
  • Długie - 97 x 78 cm

Zapaski kelnerskie krótkie sugerowane są wyłącznie dla kobiet. Z uwagi na ich długość mężczyźni, zwłaszcza wyżsi, mogą nie prezentować się profesjonalnie. Dla mężczyzn proponujemy zakup średnich lub długich zapasek. Długie zapaski są częściej zamawiane przez naszych klientów do bardziej oficjalnych restauracji, gdzie kelnerzy noszą również galowe spodnie oraz koszule. Natomiast średnie zapaski cześciej wybierane są do bardziej "luźnych" miejsc, gdzie nie obowiązuje strój wizytowy.

Czy istnieje możliwość zakupu zapasek kelnerskich bez kieszonek? 

Tak, na specjalne zamówienie możemy uszyć dla Twoich kelnerów zapaski bez dodatkowych kieszonek.

Czy posiadają Państwo zapaski damskie?

Zapaski kelnerskie dostępne w naszej ofercie są unisex. Oznacza to, że mogą je nosić zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jednak tak jak wspominaliśmy wyżej, zapaski krótkie proponujemy głównie dla kobiet z uwagi na ich wymiary.

Czy istnieje możliwość zwrotu zamówienia?

Tak, do 14 dni możesz zwrócić produkty, a my oddamy Ci pieniądze. Oczywiście zapaski kelnerskie muszą być do nas zwrócone w nienaruszonym stanie. Zwrot nie obowiązuje w przypadku zapasek personalizowanych, czyli z naniesionym logiem metodą haftu lub nadruku.

Ile trwa dostawa zapasek kelnerskich?

Zapaski kelnerskie standardowo dostarczane są do 3 dni roboczych od momentu wpłynięcia do nas zamówienia. Przy większych ilościach - ponad 100 szt. termin może się nieco wydłużyć, niemniej klient jest o tym niezwłocznie informowany.

Z jakiego materiału produkowane są zapaski gastronomiczne?

Materiał to 65% bawełna, 35% poliester o gramaturze około 200 g/m2.

Czy Państwa zapaski kelnerskie produkowane są w Polsce?

Tak, wszystkie zapaski w tej kategorii to produkt naszej firmy, który jest produkowany od początku do końca w Polsce.

Czy kelner powinien nosić zapaskę kelnerską?

Tak, w strój kelnera wlicza się zapaska kelnerska, która zapewnia higienę pracy i serwowania dań. Dodatkowo może być wsparciem w przenoszeniu rzeczy podręcznych.