Spodnie Kucharskie

Spodnie kucharskie od polskiego producenta

W ofercie XBHP znajdziesz profesjonalne spodnie kucharskie od polskiego producenta odzieży gastronomicznej GQS. Spodnie produkowane są z materiału 65% poliester, 35% bawełna lub w przypadku materiału zebra (czarno-białe paski) w 100% z bawełny. Taki skład zapewnia nie tylko komfort pracy, ale również wytrzymałość i atrakcyjny wygląd produktów, nawet podczas aktywnej pracy w kuchni. Spodnie kucharskie dostępne w ofercie występują w modelu unisex. Oznacza to, że są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zamawiając spodnie kucharskie pamiętaj, aby dobrać odpowiedni rozmiar. Tabelę rozmiarów znajdziesz na naszej stronie wchodząc w kartę produktu. Prezentowane spodnie kucharskie są odpowiednie zarówno do użytkownika w restauracjach / hotelach, jak i do użytku domowego. Produkt cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania, więc jeśli zależy Ci na odpowiednim wykończeniu i długowieczności spodni kucharskich, to powinieneś rozważyć zakup prezentowanego modelu.

Polski producent spodni kucharskich 

Spodnie kucharskie produkowane są od początku do końca w Polsce, z materiału od polskiej hurtownii tkanin. Co to oznacza? Szybsze terminy dostaw, wysoka jakość dopilnowana na etapie produkcji, kupując spodnie kucharskie w XBHP wspierasz polskiego producenta, materiał prezentuje wyższą jakość niż produkty pochodzenia azjatyckiego. Zapewnij odpowiedni poziom komfortu i wygody sobie lub Twoim pracownikom inwestując właśnie w profesjonalne spodnie kucharskie. Dzięki ich wytrzymałości będziesz mógł korzystać z nich przez długie lata, a co za tym idzie nie będziesz musiał nieustannie inwestować w kolejne sztuki. Zakupy spodni kucharskich w XBHP to również bezpieczeństwo. Możliwość zwrotu do 14 dni na adres polski, 30 dni na reklamację oraz wsparcie doradców.

Czy możliwe są zniżki przy większych zamówieniach spodni kucharskich?

Nasz sklep obsługuje zarówno klientów B2B, jak i B2C. Dla klientów B2C organizujemy częste promocje w sklepie, dlatego warto śledzić cały czas ofertę, być może trafisz na okazjonalne zniżki na poziomie 5 - 10%. Dla klientów B2B posiadamy rozwinięty system rabatowania zależny od ich historii zamówień. Większe zamówienia na kilkadziesiąt lub kilkaset spodni kucharskich możemy również rabatową indywidualnie. Dlatego też jeśli planujesz większe zamówienie dla swojego zespołu, to koniecznie skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci najniższe możliwe stawki.