Rękawiczki kelnerskie

Rękawiczki kelnerskie z materiałem antypoślizgowym

Prezentowane modele rękawiczek kelnerskich posiadają nakrapiany materiał antypoślizgowy. Jest to bardzo ważne, ponieważ zapewnia kelnerom o wiele wyższy komfort noszenia talerzy lub tac, które nie ześlizgują się z dłoni. Rękawiczki występując w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny i biały. Inne kolory nie są dostępne. Sprzedaż odbywa się w paczkach po 12 par (24 szt.). Nie sprzedajemy rękawiczek pojedynczo, ponieważ produkt pakowany jest hurtowo. Rękawiczki kelnerskie dostępne w naszej ofercie prezentują bardzo wysoką jakość, która jest potwierdzona przez pozytywne opinie jakie otrzymujemy od naszych klientów. Rękawiczki dostarczamy zarówno do mniejszych lokali gastronomicznych, jak i uznanych restauracji czy 4, 5-gwiazdkowych hoteli w całej Polsce. Oferujemy szybkie dostawy do 3 dni oraz wysoką dostępność produktu. Jeśli poszukujesz profesjonalnych rękawiczek kelnerskich, to powinieneś się zainteresować właśnie naszym produktem, który zapewnia nie tylko atrakcyjny wygląd kelnerów serwujących zamówienia w restauracji, ale również zmniejsza szansę na wypadki przy pracy z uwagi na antypoślizgową warstwę.

Zadbaj o wizerunek swojej restauracji z rękawiczkami kelnerskimi

Ubiór Twojego zespołu jest bardzo istotny, zwłaszcza jeśli posiadasz bardziej elegancką restaurację. To właśnie on pokazuje, jak firma podchodzi do swoich klientów. Rękawiczki kelnerskie to jeden z obowiązkowych elementów ubioru kelnera. Korzystając z rękawiczek kelner nie odbija palców na talerzu, nie zabrudzi ich. To bardzo ważne ponieważ podnosi poziom higieny restauracji. Dodatkowo sama praca kelnera będzie o wiele bardziej komfortowa - zastawa nie będzie ślizgała się w dłoniach. Twoi klienci z pewnością docenią nienaganny strój i wykorzystanie rękawiczek kelnerskich. Dlatego inwestując w produkt inwestujesz również w wizerunek swojego lokalu.

Jaki jest czas dostawy rękawiczek kelnerskich?

Czas dostawy to do 3 dni roboczych. W wyjątkowych przypadkach informujemy wcześniej klientów, że dostawa może być opóźniona, jednak są to rzadkie przypadki.

Czy posiadają Państwo rękawiczki kelnerskie w innych kolorach niż czarny i biały?

W sprzedaży posiadamy wyłącznie te 2 kolory, ponieważ są one najpopularniejsze w gastronomii, a dostępność innych kolorów jest znikoma.

Co powinnam kupić dla kelnera?

To jak powinien wyglądać strój kelnera zależy od restauracji, jaki dress code utrzymuje, czy celuje w luźny klimat, czy bardziej oficjalny. Jednak nasi klienci dla kelnera / kelnerki najczęściej wybierają:

  • Zapaska kelnerska lub fartuch
  • Rękawiczki kelnerskie 
  • Koszulka polo lub koszula przy bardziej oficjalnej restauracji
  • Do koszuli - kamizelka kelnerska
  • Ewentualnie spodnie / spódnica galowa 
  • Buty galowe - jeśli restauracja dostarcza również obuwie dla swojego zespołu